درباره نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل باهدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های دانش بنیان و فناورانه در حوزه‌های پدافندسایبری، پدافند زیستی، پدافند شیمیایی و پدافند پرتویی، 18 تا 21 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق سیاست‌های کلی ابلاغ‌ شده از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر حمایت از صنایع داخلی و تولیدکنندگان محصولات بومی و همچنین با عنایت به برگزاری پنج دوره نمایشگاه تخصصی در سنوات گذشته، مقرر است «ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل» باهدف «معرفی محصولات بومی در زمینه‌های پدافندسایبری، پدافندزیستی، پدافندشیمیایی و پدافندپرتویی به دستگاه‌های اجرایی، زیرساخت‌ها و... و نیز حمایت از آن‌ها» از تاریخ 18 تا 21 آبانماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، برگزار گردد.

این نمایشگاه فرصتی است که مدیران و کارشناسان زیرساخت‌های حیاتی، حساس و مهم کشور و دستگاه‌های اجرایی و عمومی با توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌ها و تولیدکنندگان محصولات بومی پدافند غیرعامل و نیز استارت آپ های این حوزه آشنا شوند. لذا در صورت تمایل می‌توانید به‌عنوان حامی و یا شرکت کننده در برگزاری نمایشگاه نقش فعال داشته و از مزایای ارزشمند آن برای توسعه اقتصادی شرکت بهره‌مند گردید.
امید است با برگزاری نمایشگاه مزبور، گام بلندی در تحقق توسعه پایدار و ایمن کشور و مصون‌سازی زیرساخت‌ها و نیز پایداری ملی، برداریم.

مکان : نمایشگاه بین الملی تهران

زمان:18 تا 21 آبان ماه

برگزار کنندگان نمایشگاه: وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان پدافند غیرعامل کشور