«استارتاپ شو» با حضور سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها

با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق سیاست‌های کلی ابلاغ‌ شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان محصولات بومی و همچنین با عنایت به برگزاری چهار دوره نمایشگاه تخصصی در سنوات گذشته، مقرر است   «پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری» باهدف «معرفی محصولات بومی صنعت سایبری به دستگاه­های اجرایی و حمایت از آن‌ها» از تاریخ 11 لغایت 14 آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، برگزار گردد.

همزمان با این نمایشگاه، «استارتاپ شو» با هدف معرفی استارتاپ های برتر و معرفی آنها به شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران برای تولید و توسعه برگزار خواهد شد. در این رویداد استارتاپهای حاضر در نمایشگاه در فرصت مشخص به ارائه استارتاپ خود برای شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران خواهند پرداخت و در صورت ارائه موفق با آنها عقد قرارداد خواهند نمود.

این استارتاپ شو فرصت ارزشمندی است که صاحبان فناوری، ایده ها و محصولات خود را با سرمایه گذاری و بازارسازی شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران سریعتر به تولید و سود برسانند.

برای حضور در این رویداد برای استارتاپ ها شرایط خاص زیر در نظر گرفته شده است:

  • اختصاص فضای استارتاپی در نمایشگاه
  • اختصاص زمان برای ارائه در استارتاپ شو با حضور سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها
  • درج مصاحبه در نشریه نمایشگاه برای معرفی بهتر محصول به سرمایه گذارن و شتاب دهنده های آتی
  • هزینه کلیه خدمات فوق با تخفیفات ویژه استارتاپی شما، یک میلیون تومان می باشد.

با توجه به محدودیت استارتاپ شو، اولویت با کسانیست که زودتر اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به آدرس www.cdex.ir مراجعه و یا با ستاد برگزاری به شماره تلفن 88146121 تماس حاصل فرمایید.