نمایشگاه مجازی

خانه سخت افزار برتر

خانه سخت افزار برتر

خانه سخت افزار برتر با تجربه بیش از 15 سال و با هدف فعالیت در قالب خدمات فنی- مهندسی و بازرگانی در زمینه تعمیرات تخصصی هارد ، بازیابی اطلاعات ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ و PC و سایر قطعات کامپیوتر و الکترونیک در ایران تشکیل شده است .
خانه سخت افزار برتر با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت Shuttle Star اولین ماشین های تعویض چیپ به صورت تجاری در ایران ، نوید بخش به روز رسانی تکنولوژی های سخت افزاری جهت سهولت کار در زمینه تعمیرات سخت افزار و انواع بردهای الکترونیکی در ایران می باشد .
از افتخارات ما در سال 1394 ، اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت MRT Lab می باشد. این مهم نقطه عطفی در سابقه درخشان این شرکت در ورود به عرصه فروش و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه انتقال تکنیک ها و استفاده از روش های نوین به منظور تعمیرات و بازیابی اطلاعات انواع هارد و سایر ذخیره ساز ها گردید.
خانه سخت افزار برتر با پشتوانه چندین سال تجربه از بازارهای روز دنیا به خصوص کشور چین ، نسبت به واردات با کیفیت ترین قطعات یدکی لپ تاپ اعم از LED و LCD ، چیپست و IC ، باطری ، شارژر ، فن و سایر قطعات مورد نیاز مشتریان خود می نماید .
کیفیت در محصولات و صداقت در خدمات عامل بزرگ موفقیت ما می باشد .
دقت در هنگام خرید قطعات از حساسیت های ما جهت ارائه محصولات با کیفیت و مطلوب به مشتریان گرامی ما می باشد و بر خلاف تفکر غلط عده ای سوداگر و سودجو ، از نظر ما هدف وسیله را توجیه نمی کند .