نمایشگاه مجازی

فراکنش

فراکنش

فراكنش در سال 1382 و با سرمايه گذاري بخش خصوصي، به عنوان يك شركت سهامي خاص تأسيس گرديد. ماموریت این شرکت عبارتند از پاسخ نوآورانه به نیازهای جدی کشور در حوزه فناوری های روز از طریق ارائه الگوی کار برتر، توسط نیروهای متعهد و متخصص. چشم انداز مؤسسين شركت كه همگي از دانش‌آموختگان رشته‌هاي كامپيوتر و برق دانشگاه هاي برتر ايران و خارج از کشور مي‌باشند، عرضه محصولات برتر در زمينه سيستم هاي سازماني و ارائه خدمات نوين امنيتي در سطح كلان سازماني بوده است.

افتخار ما در فراکنش این است که سالیان درازی است که به سفارش بزرگترین ارگان‌های کشور برنامه تولید می‌کنیم. برنامه‌هایی متفاوت از آنچه تا کنون تجربه کرده‌اید. بی‌تردید نیاز شما به برنامه‌های جدید امری است طبیعی و شرکت فراکنش مفتخر خواهد بود اگر شما این امر مهم را به ما بسپارید.

زمان، مهمترین مسئله در مدیریت است. دیگر زمانی را از دست ندهید. مدیریت بر مبنای هدف، روشی است در مدیریت که در آن فعالیت‌ها بر اساس اهداف یک برنامه انجام می‌شوند، تا با تکمیل موارد خردتر، موارد کلان قابل انجام باشد، این نوع مدیریت در مدیریت کلان کشوری کاملا نمایان است.

ERP فراکنش با بیش از دوازده سال سابقه استقرار در بزرگترین ارگان‌های سازمان‌ها، محصولی قابل اطمینان و قابل گسترش است و به سادگی برای هر سازمانی قابل پیکربندی است. چنانچه نیاز به ماژول یا قابلیتی جدید در هر کدام از محصولاتتان را داشته باشید، افزودن آن به برنامه شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

جدای از برنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی که شرکت فراکنش برای شما تولید می‌کند. بسته‌های از پیش آماده محصولات فراکنش همیشه در اختیار شما خواهند بود. تمامی محصولات متفاوت بسته‌های مالی – اداری و آموزشی فراکنش تحت وب بوده و هیچ محدودیتی در تعداد کاربر ندارند.

آدرس: سهروردی جنوبی، تقاطع مطهری، ساختمان بانک تجارت – پلاک 271 – طبقه 2 – واحد 

تلفن: 

‪+9821 88370383
+9821 88423431